"TopMaths"

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
29.04.2021r. odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "TopMaths". Jest on adresowany do wszystkich pasjonatów matematyki, którzy chcą spróbować swoich sił z zadaniami odnoszącymi się do wspomnianej dziedziny naukowej. Skierowany jest on do uczniów z obszaru całej Polski, którzy znajdują się na każdym poziomie edukacji, jak również do osób dorosłych. Zostanie on rozegrany online w serwisie edukacyjnym labofii.net - 29.04.2021r. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji w serwisie. Zostanie rozegrany w kategoriach klas 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia i dorośli. Pytania konkursowe zgodne są z najnowszą podstawą programową.
Konkurs może stanowić doskonały trening przed egzaminem ósmoklasisty.
Szczegółowe informacje znajdziecie pod adresem: https://www.labofii.net/topmaths
Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Wyniki konkursu "WIATRAK – ZIELONA ENERGIA"

Nagrody główne – rowery

Klasy 1 – 3:

Hanna Teplaków, klasa 3 (kolorowy wiatrak w malunki)

Julia Sadowa, klasa 2 (kolorowy wiatrak drewniany)

Klasa 4 – 8:

Karolina Kułak, klasa 6 (makieta)

Sebastian Winiarski, klasa 6 (pionowy wiatrak)

poza wymienionymi laureatami zostało przyznane wyróżnienie dla Kacpra Chrabczaka z klasy 2

Pozostali  uczestnicy konkursu również otrzymują nagrody niespodzianki:

Lena Czarnecka kl.2

Katarzyna Kmiecik kl.6

Gabriela Kuros kl.6

Eryk Winiarski kl.8

Dawid Warchoł kl. 7

Antonina Pluta kl.7

Wydział Prewencji KPP Żary informuje o organizowanym przez Wydział Prewencji w Gorzowie Wielkopolskim konkursie fotograficznym pn. "Bezpiecznie w ferie", adresowanym do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych woj. lubuskiego.  W załączeniu regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia.

Bezpiecznie_w_ferie_Regulamin_i_karta_zgloszenia_(1).pdf

WIATRAK – ZIELONA ENERGIA

Konkurs odbywa się od dnia 10.12.2020r., od godz. 08:00, r. do dnia 19.12.2020 r., do godziny  23:59.

Zadanie konkursowe, za które może zostać przyznana nagroda konkursowa, o jakiej mowa w § 5  ust. 1-2 Regulaminu, polega na tym, że każdy Uczestnik biorący udział w Konkursie powinien:

a) Wykonaniu wiatraczka dekoracyjnego;

b) Wykonaniu modelu turbiny wiatrowej;

przy czym warunkiem prawidłowego wykonania zadania konkursowego jest dopełnienie  wszystkich wymienionych czynności łącznie.

Regulamin konkursu  „WIATRAK – ZIELONA ENERGIA” znajduje się pod adresem https://drive.google.com/file/d/1GKpbOZ1aU1wRm5-zYtNxyw5DCVygANqY/view?usp=sharing

Zalacznik_nr_1_do_Regulaminu_-_Zgoda_na_udzial_w_konkursie.docx

Zalacznik_nr_2_do_Regulaminu_-_Zgoda_rodzica.docx