Rok 2020/2021

"Shorts, please".Przedszkolaki robią zakupy w sklepie odzieżowym. Zabawa niesamowita, a usmiechy na twarzach bezcenne.

Zapraszamy do galerii.

Przedszkolaki w naszym przedszkolu biorą udział w konkursach plastycznych ogólnopolskich i godnie reprezentują nasze przedszkole. Utalentowani to Lena, Milenka, Natalka, Kuba i Krystian.

Dzień Wiosny w Przedszkolu w Lubanicach pożegnanie zimy i taniec z Wiosną,

Mała książka - wielki człowiek. Przedszkolaki z  wizytą w Gminnej Bibliotece w Lubanicach 17.02.2021 r.

Zabawy ruchowe na sali gimnastycznej

Rozwijanie wyobraźni i trening małej motoryki w naszym przedszkolu to codzienność.

Zima w przeszkolu

v

25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji nasze przedszkolaki przez cały dzień brały udział w misiowych zabawach. Był tort dla misia, "100 lat" oraz prezenty. Kolejnym punktem programu było poznanie bajek o misiach oraz przygotowanie opasek na głowę na wzór postaci z bajek, np. słynny Miś Uszatek. Imprezę zwieńczyły tańce i piosenki o misiach. To był bardzo wesoły, atrakcyjny, piękny dzień.

Zapraszamy do galerii

28 stycznia -zabawa  w przedszkolu .Tego dnia przedszkolaki brały udział w konkursie tanecznym i wokalnym. Otrzymali dyplomy za przygotowanie stroju  i tance.

Z życia przedszkolaków