Zakończenie przedszkola 2021/22

To były piękne dni...i lata dla 6-latków w szczególności. Pojawiły sie łzy wzruszenia, zyczenia, podziekowania. Przedszkolaki przygotowały piekny apel i występy artystyczne. Dzieci z młodszych grup pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki, którzy juz od wrzesnia zasiądą w szkolnych ławkach.

Zapraszamy do galerii Szkoła Podstawowa w Lubanicach (edupage.org)

Dzień Mamy i Taty

Dzień pszczoły

Dzień Ziemi 2022

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Kraina eksperymentów

Galeria: Szkoła Podstawowa w Lubanicach (edupage.org)

Dzień Marchewki

Wiosna

Pomoc Ukrainie

Nasze przedszkolaki także chciały wspomóc walczących na Ukrainie i z okazji Dnia kobiet zorganizowały kiermasz ciast, które zniknęły w rekordowym tempie. Za zebrane pieniążki kupimy potrzebne rzeczy medyczne. Brawo dzieciaczki

"Czytanie na drugie śniadanie" - styczeń, luty

Zadania w przedszkolu w miesiącu Styczeń z projektu "Czytanie na drugie śniadanie,, wykonane. Dzieci poznały postacie z bajek, czytając piękne baśnie i bajki. Zorganizowalismy bal karnawałowy z elementami z bajek i domek baby jagi . W miesiącu lutym tematem był Świat Dinozaurów, dzieci poznały świat dinozaurów i same je wykonały.

Zapraszamy do glerii Szkoła Podstawowa w Lubanicach (edupage.org)

Zapraszamy do galerii Szkoła Podstawowa w Lubanicach (edupage.org)

Kraina eksperymentów - warsztaty

Dzień Babci i Dziadka

Zadania w miesiącu grudniu z projektu ,, Czytanie na drugie śniadanie" zostały wykonane.                          Dzieci poznały historię o św. Mikołaju oraz tradycje świąteczne w innych krajach. Wykonaliśmy bałwanki i pierniki dla rodziców. Panie czytały nam fragmenty bajek o świętach.

6 grudnia naszych przedszkolaków odwiedził Mikołaj, zapraszamy do galerii.

Zadania w miesiącu listopad z projektu "Czytanie na drugie śniadanie" wykonano. Dzieci spotkały się z Kubusiem Puchatkiem online, kolorowały swoje ulubione misie. W przedszkolu czytaliśmy o misiach i wykonaliśmy opaski na głowę.

Przedszkole przy Szkole Podstawowej w Lubanicach. Zadania w miesiącu październiku z projektu "Czytanie na drugie śniadanie" wykonane. W październiku odwiedziliśmy bibliotekę w Lubanicach, spotkaliśmy się z autorem książek dla dzieci z Panem Poetą. Nasza biblioteka przedszkolna wzbogaciła się o nowe książki, wykonaliśmy prace plastyczne o bohaterach z poznanych bajek

Dzień dyni - zapraszamy do galerii

Dzień kropki

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK